Perfect pairs in AG

Nov 13, 2014

IMG_2680

IMG_2673
IMG_2659
IMG_2686
IMG_2684
IMG_2694
IMG_2698
Sweater: AG, Jeans: AG, shoes: ASH

I own more sweaters and white pants than the normal human...I know this because I sneak into all your homes at night and count...kidding, but really I do.
 Since I like to pretend I'm taller than I actually am (I'm 5'8 but who's counting) I tend to wear more cropped styles. AG is really good with making ME look good so most of my favorites happen to come from them. 

INSTAGRAM | TUMBLR | FACEBOOK

32 comments:

 1. Love this relaxed look. Those shoes look amazing on you! X

  http://www.fashioliezta.com

  ReplyDelete
 2. Have the same Sweater, love it!
  http://troprouge.blogspot.de/

  ReplyDelete
 3. Can I take those shoes off you & wear them for myself? No? Darn. :] // ☼ itsCarmen.com ☼

  ReplyDelete
 4. Nice shoes!!

  L.A

  http://www.itsaboutla.fr/

  ReplyDelete
 5. I love how this so simple outfit looks so cool on you! I could not pull this off and look as amazing as you! Perfect! Kisses hun!

  Www.Anavranjes.Blogspot.Com

  ReplyDelete
 6. I'm very into the color of that sweater -- great for fall and looks nice paired with the crisp, white jeans. A+.

  -Dee | www.daundra.com

  ReplyDelete
 7. How comfy. Love the look!

  http://imyownmuse.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Great colors!!

  http://www.eyelikefashion.com

  ReplyDelete
 9. love the casual look! wish I could wear white...!

  Valentina
  Valentina Duracinsky Blog

  ReplyDelete
 10. I love the white and the burgundy together! The colors really pop! xx

  www.getup-goblog.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. those kicks!!! xoxo

  http://midoriline.com/blog/

  ReplyDelete
 12. lovely sneakers!
  http://monkeyshines-monkeyshines.blogspot.com/2014/11/in-between_12.html

  ReplyDelete
 13. I love your street style <3
  http://laureenlifestyleblog.blogspot.fr

  ReplyDelete
 14. Love this simple but super cute outfit! Love the burgundy and white combo and the platform sneakers are really cool!
  http://trendenciesblog.com
  https://www.bloglovin.com/blog/12630625

  ReplyDelete
 15. So casual, relaxed and lovely. I think purple is definitely your color!

  <(') Hoda | JooJoo Azad

  ReplyDelete
 16. Fabulous as always you make everything look amazing
  Megan
  http://www.shoplinkz.com

  ReplyDelete
 17. Great look as usual. I love sweaters and i often wear them in the Fall and Winter. Your style is simple but it's very beautiful. You girl looks sexy with this hair style. I love it.

  Best regards from Hải Nguyễn at áo len cổ tròn Canifa 2014.

  ReplyDelete
 18. I love the pants, they provide a great contrast! I just love your blog and I was wondering if you had any advice for other personal style bloggers when it comes to being photographed. Thanks!

  ReplyDelete
 19. why do people lie about height and you are only 5Ft 4ins and all of a suden you grew 4 ins LIAR !!

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahahaha, I'm SO not 5'4...that a LOT of inches to be lying about dude.

   Delete
 20. بدون شک نام شیواوا را شنیده اید. قطعا می توان گفت که شیواوا، سگ زیبا و دوست داشتنی است و قرار است در مقاله امروز وبلاگ آموزش نگهداری سگ بیشتر با این حیوان جذاب آشنا شوید.در این بخش از وب سایت آذر وت قصد داریم برای شما یکی از محبوبترین نژادهای سگ ها را برای شما معرفی کنیم. نژاد شیواوا افزون مشهور است، چون کوچک‌ترین لب سگ در دنیاست. او، درون جثۀ کوچکش، شخصیتی چند آتیه دارد. او عاشق بازی و است و دوست همیشه کنار صاحبانش باشد. در خانه لذا بعد آن‌ها راه می‌رود و وفور و كمی مواقع، بیرون از خانه، در کیف‌های دستی آن‌ها می‌نشیند. پیوند محکم بین شیواوا و صاحبش اصلا عجیب نیست. او حتی ممکن است در این راه اغراق هم بکند.پس همراه ما باشید تا ویژگی های نژاد شیواوا را برای شما بیان کنیم.و همه چیز را زود یاد می‌گیرند. آن‌ها، به اندازۀ سگ‌های بزرگ، دویدن و جست‌وخیز را دوست دارند. می‌شود گفت آن‌ها سگ‌های کوچکی با آرزوهای بزرگند. مقاومند. درعوض جهت تربیت آن‌ها از کلمات تشویق‌آمیز و جایزه‌های خوردنی استفاده کنید.سگ‌های منبع شیواوا بیش کنجکاو و جستجوگرند. آن‌ها با جثۀ کوچکشان از هر سوراخی رد می‌شوند. پس باید مراقب باشید که از یا پارک فرار نکنند. با وجود جثۀ کوچکشان، سر نترسی دارند. برای همین بی شمار احتمال دارد که سگ‌های بزرگ‌تر بهشان آسیب بزنند، زیرا شیواواها اغلب جثۀ کوچک خودشان را فراموش می‌کنند و می‌خواهند برابر سگ‌های بزرگ و خشن مقاومت کنند. پس وقتی به پیاده‌روی می‌روید یا او را در حیاط آزاد می‌گذارید، معشوقه مراقبش باشید.

  ReplyDelete
 21. در این بخش از حقوق حیوانات قصد داریم به این موضوعات بپردازییم پس با دکتر پت همراه باشید. پرندگان نیز در این میان می توانند همدم بسیار خوبی برای کودکان و خود شما باشند، پرنده های بسیار زیبایی در دنیا وجود دارد که می توانید در محیط خانه نگهداری کنید و از تماشای آن لذت ببرید. در ادامه قصد داریم تا برخی از نکات مهم برای نگهداری حیوانات خانگی بیان کنیم.
  یکی دیگر از نکات بهداشتی کوتاه کردن ناخن های سگ و گربه می باشد . حتی در بعضی از پرنده ها ، وسایلی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. هرگز از قیچی و امثال آن استفاده نکنید زیرا این کار باعث رشته رشته شدن بقیه ناخن و دردناکی آن میگردد. کوتاه کردن بیش از حد ناخن ها باعث می شود تا حیوانات آسیب ببینند و می تواند موجب خونریزی و درد برای حیوانات شود.
  نگهداری سگ در آپارتمان دارای آموزش های بسیار متفاوت تری می باشد ، اما باید این نکته را در نظر گرفت نگهداری حیوانات خانگی، به خصوص سگ در محیط آپارتمان نیازمند رضایت و مشورت با همسایگان می باشد، زیرا این کار علاوه بر ایجاد دردسر می تواند جرم نیز محسوب شود.

  ReplyDelete
 22. درب های ضد سرقت همانطور که می دانید نقش بسیار پر رنگی در ایمنی منازل ما دارند اما به نظر شما چه چیز باعث شده تا اطمینان مردم نسبت به این دربها تا این حد بالا رود؟ بی شک ویژگی های بکار برده شده در این درب ها نقش بسیار پر رنگی در جلب این اعتماد دارند. در مقاله امروز قصد داریم درباره لزوم استفاده از فولاد سرتاسری داخلی در درب های ضد سرقت صحبت کنیم؛ با وبلاگ درب های ضد سرقت و کمدهای بایگانی همراه باشید.
  درب انتخابی شما باید از لحاظ داخلی دو ورقه فولاد سراسری داخلی داشته باشد که برای شما قابل مشاهده بوده و از لحاظ ایمنی درب شما را تایید کنید. لزوم استفاده از دو ورقه فولادی در داخل درب های ضد سرقت این است که زمان دسترسی سارق جهت تخریب مغزی های داخل را به تاخییر انداخته و در بیشتر مواقع سارق از سرقت خود صرف نظر نموده و متواری می شود.
  دومین خاصیت دو ورقه فولادی در سمت قفل های لولاها به این علت است که در حین ضربه زدن متوالی سارق، ورق دوم داخلی بصورت ضربه گیر عمل کرده که زمان تخریب درب را طولانی تر می کند. مشبک بودن این ورقه ها امتیاز مهمی جهت ضد دیلم بودن درب ضد سرقت است.

  ReplyDelete

I read every comment.

© Trop Rouge All rights reserved